Movies
Ratings
34- P1HRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 0.5
The InternRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 0.5
Drowning LoveRated ★ 1.5
Flying ColorsRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 0.5
Ocean's EightRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 1.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 0.5
The Last 10 YearsRated ★ 1.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0