Titles you rated
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 5.0
My Host Club InheritanceRated ★ 4.5
AnoneRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5
DearestRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 5.0
SilentRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0- Seito ga Jinsei wo Yarinaoseru GakkoRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 5.0