Movies
Ratings
1268
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5