Titles you rated
DetachmentRated ★ 4.0
FridaRated ★ 3.0
Hannah ArendtRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
MoonRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0