Movies
Ratings
1090
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 4.0
Hope SpringsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Reign of FireRated ★ 3.0
The Trip to ItalyRated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 0.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0