Movies
Ratings
610
Us, Day by DayRated ★ 3.5- The Fearless And VulnerableRated ★ 2.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5- Own WayRated ★ 2.0
TiptoeingRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
BirthdayRated ★ 3.5
First ReformedRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Summer Days in BloomRated ★ 4.0
UntoldRated ★ 3.5- Under constructionRated ★ 3.5
Heart of Snow: afterlifeRated ★ 3.0