Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Ginger SnapsRated ★ 4.0
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 0.5
PhobiaRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 2.0
Shaun of the DeadRated ★ 1.0
The StrangersRated ★ 2.0
House on Haunted HillRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 5.0- The WindowRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0