Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Treeless MountainRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0