Movies
Ratings
54
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Ju-on: The CurseRated ★ 2.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 2.0
ShutterRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 4.5
ShameRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5