Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
GleeRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.5