Series
Ratings
25
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Sakura no TouRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
deleRated ★ 4.0
Ensemble Stars!Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
GivenRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0