Titles you rated
Killing RomanceRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
DoomRated ★ 0.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Great WallRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5