Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 2.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Red BalloonRated ★ 1.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0