Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Open Your EyesRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
ScoutRated ★ 1.0
Best ChefRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
16 BlocksRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0