Titles you rated
Train DreamsRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
IdaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 4.0
RomaRated ★ 5.0
AnimaRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5- Against All OddsRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.5