Movies
Ratings
309
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 5.0