Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Tango at DawnRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5