Titles you rated
BedevilledRated ★ 5.0
Treeless MountainRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 2.0
Still WalkingRated ★ 3.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0
War HorseRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 3.0
Night and DayRated ★ 3.0
UselessRated ★ 3.0
Lorna's SilenceRated ★ 5.0
Certified CopyRated ★ 3.0
A ProphetRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 3.0
Waltz with BashirRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
I'm Not There.Rated ★ 3.0