Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 2.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0