Movies
Ratings
1325
Black PantherRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The EqualizerRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
HannaRated ★ 3.0
HummingbirdRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.5