Movies
Ratings
181
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 1.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0