Titles you rated
CoralineRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 2.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 1.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
7 O'clock Luncheon for the Broken HeartedRated ★ 1.5
SupersonicRated ★ 5.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 1.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 2.5- Teen Troubles In Dirty JerseyRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 1.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5