Movies
Ratings
20
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 4.0
HitchRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0