Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 1.5
Joint Security AreaRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 0.5
21Rated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.0
CubeRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.5