Movies
Ratings
743
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 2.5
Full Metal JacketRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.0- Coffee And CigarettesRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
OseamRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0