Series
Ratings
17
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0