Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
High KickRated ★ 2.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Sound! Euphonium 3Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Revue StarlightRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Guilty CrownRated ★ 2.5
Astra Lost in SpaceRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 0.5
One PieceRated ★ 3.0