Movies
Ratings
901
Air DollRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
PhiladelphiaRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5- To Women Breaking ShacklesRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The KidRated ★ 4.0