Titles you rated
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 2.5
AnimaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
CherubRated ★ 3.0
Welcome Interplanetary and Sidereal Space ConquerorsRated ★ 2.5
Norwegian DemocrazyRated ★ 4.0
Yalla ParkourRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 3.5
Dead Talents SocietyRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
GondolaRated ★ 3.0
Smile 2Rated ★ 3.5
CrashRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0- Winter sleepRated ★ 2.5