Series
Ratings
79
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
LegionRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
The Bletchley CircleRated ★ 2.5
The GreatRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0