Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0