Movies
Ratings
766
SilmidoRated ★ 5.0
PawnRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
The Man with High HopesRated ★ 5.0
A Beautiful Day in the NeighborhoodRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.5
Ordinary PersonRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Inseparable BrosRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 5.0
RudderlessRated ★ 3.5
Draft DayRated ★ 2.5
The Ides of MarchRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0