Titles you rated
DefaultRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
RushRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The Expendables 3Rated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
The Long Way HomeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5