Movies
Ratings
323
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
He's All ThatRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The MoonRated ★ 2.0