Movies
Ratings
400
ExitRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
BoysRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 5.0