Movies
Ratings
628
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 3.0
Jennifer's BodyRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 3.0
Swiss Army ManRated ★ 3.5- AmikoRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
QueerRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0