Movies
Ratings
184
MegamindRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5