Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 2.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 1.5
- DoubtRated ★ 3.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Uncle SamshikRated ★ 3.5
Nothing But ThirtyRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
Say You Love MeRated ★ 4.0- The ClubhouseRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
One Ordinary DayRated ★ 3.5