Titles you rated
SearchingRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0