Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0