Movies
Ratings
272
The MegRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
The PlotRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Ronny Chieng: Love to Hate ItRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 3.0
WingwomenRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
The UnforgivableRated ★ 3.5
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5