Movies
Ratings
552
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
InfernoRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Anthem of the HeartRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0