Titles you rated
Oshi ga Joshi ni NarimashiteRated ★ 5.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 5.0
Love Me to DeathRated ★ 5.0- My Undead Yokai GirlfriendRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 0.5
The First FrostRated ★ 0.5- 사랑의 노래Rated ★ 5.0
- 사랑이 하고싶어, 사랑이 하고싶어, 사랑이 하고싶어Rated ★ 5.0
- SmileRated ★ 5.0
To the One I LoveRated ★ 5.0- The Land of WarriorsRated ★ 5.0
Douluo ContinentRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
The Shapes of LoveRated ★ 0.5
Say You Love MeRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Sword DynastyRated ★ 5.0
Mosaic JapanRated ★ 5.0
Buzzer BeatRated ★ 5.0
Romance Boufu IkiRated ★ 5.0