Series
Ratings
23
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 5.0
- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.0
- EuphoriaRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 5.0
KakeguruiRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5