Titles you rated
KOKUHORated ★ 5.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Gintama on Theater 2D Kabukicho Shitenno-henRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
At the BenchRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Touch of the LightRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
FacelessRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Every Day A Good DayRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0