Titles you rated
The EqualizerRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0