Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Monuments MenRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0