Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
CountRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0