Series
Ratings
218- AemaRated ★ 4.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Low LifeRated ★ 4.0
- The TyrantRated ★ 3.5
- Mercy for NoneRated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- A Model FamilyRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
- Resident PlaybookRated ★ 4.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
- Woori The VirginRated ★ 5.0
- All That We LovedRated ★ 5.0
- KarmaRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Shop of the LampRated ★ 5.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5