Movies
Ratings
226
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5